Anti-Cheat

Anti Hile Sektöründe Öncü Olmaya Hazır!

Yıllar süren Pre-Alpha ve Alpha geliştirme sürecinde;
Counter-Strike 1.5

Counter-Strike 1.6

Counter-Strike: Global Offensive
PlayerUnknown's Battle Grounds PC Steam
PlayerUnknown's Battle Grounds PC Lite
Apex Legends
Fortnite
Squad
Ghost Recon
Rainbow Six
Valorant
Call of Duty Warzone ve Multiplayer
Warface
Insurgency
Battlefield
Black Squad
ve daha birçok multiplayer rekabetçi FPS oyunları üzerinde başarılı sonuçlar elde edildi ve tüm süreçte yüksek çoğunluğu profesyonel ve yarı profesyonel espor oyunculardan oluşan geri dönüşler (feedback) ile netleştirildi.
Asya, Avrupa, Afrika, Kuzey ve Güney Amerika Kıtaları, Balkanlar, Rusya ve neredeyse günümüz aktif Espor ve Organizasyon sektörü içerisinde 100+ ülkede Closed ve Public Beta süreçlerimizi gerçekleştirildi.
Release Candidate aşamasında bulunan yazılımımız Espor ve Oyun sektöründeki Anti-Cheat (Anti Hile) yazılım şirketlerinin rekabet edemeyeceği kadar iddialı bir şekilde "Oyunlarda Sıfır Hile" prensibi ile geliştirilmiştir.
T.C. Türkiye Cumhuriyeti adına yüksek katma değer sağlayacak ve Anti-Cheat sektöründe öncü olmaya aday hazır yazılımımız için "sadece yerli" yatırımcı arayışında olmamız ile beraber, iddialı bir şekilde yerli ve milli kaynaklar ve imkanlar dahilinde üretilmiştir.
Fikir aşamasından geliştirme sürecine, tüm detayların ve bilgilerin bulunduğu sunumumuz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.